Osmanlı Devri

Ücretsiz Strateji Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 110 MB
  • Version 1.96
  • Dil Türkçe
  • Firma Mustafa Turgul Özşahin
Tarih ile yakından ilgilenenleri kasıp kavuran Osmanlı Devri oyunu sizleri bekliyor.Boyluktan beyliğe hatta imparatorluğa kadar ilerlemek senin elinde.

 Osmanlı Devri, adından da tahmin edeceğiniz Osmanlı Devleti?nin yükseliş döneminde geçen bir strateji oyunu. Tarihle yakından ilgileniyorsanız oynarken iki kat keyif alacağınız yapımda Anadolu haritası üzerinden ilerliyor, boyluktan obalığa ve beyliğe kadar uzanan oldukça uzun, zorlu geçen bir dönemde üst üste savaşlara katılıyorsunuz.

 Yüksek kalitede, detaylı ve hoş tasarlanmış görsel çizgileriyle son derece kaliteli olduğunu gösteren gerçek zamanlı strateji oyunu.Osmanlı Devri oyununda ilk olarak Anadolu?ya yayılmaya çalışıyorsunuz. Anadolu?da hakimiyeti zor da olsa kurmayı başardıktan sonra Avrupa?ya açılıyorsunuz. Gece gündüz savaşlara hazırlanmak, askerlerinizi eğitmek, bir yandan da obanızın güvenliğini sağlamak elbette kolay olmuyor.

 Gerçek askerleri yöneterek sayısız savaşta çarpıştığınız oyunda savaştıkça ganimet kazanıyorsunuz. Ganimetler hem ordunuzun gücünü artırmanız, hem de savaş esnasında öne çıkmanız açısından önemli. Savaş demişken oyunda üç devirde 50?den fazla savaşa katılıyorsunuz.

 Osmanlı Devri, iOS işletim sistemine sahip cihazlara uygundur.

Daha Fazla Göster
Osmanlı Devri indir
DİĞER SÜRÜMLER